KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Soud potvrdil muži 17 let za znásilnění a pokus vraždy dívky

Na 17 let za mříže poslal v úterý Vrchní soud v Olomouci (VS) 23letého Michala Paraie za znásilnění a pokus vraždy nezletilé dívky. Potvrdil tak verdikt krajského soudu (KS) v Ostravě z loňského 21. prosince, proti kterému se obžalovaný odvolal.


Hrůzná událost se stala loni 27. dubna v podvečerních hodinách v Karviné poté, co Parai ovlivněn toluenem a také ozbrojen dvěma noži náhodně potkal skupinu čtyř dívek ve věku od 10 do 16 let.

Jednu z nich se nejprve snažil uchopit za oděv. Ta se mu však vytrhla a začala společně s ostatními z místa utíkat. Obžalovaný je pronásledoval, až jednu dostihl, a opakovaně ji bodal oběma noži do celého těla, čímž jí způsobil 18 bodných ran.

Rovněž se ji pokusil škrtit koženým páskem, následně ji obnažil v dolní polovině těla, sám se také obnažil a požadoval po ní orální sex. Kromě toho s ní začal provádět další sexuální praktiky. Svého řádění nechal až poté, co byl vyrušen přivolanou policejní hlídkou a z místa utekl.

Dívce kromě zmíněných bodných poranění způsobil krevní podlitiny a kožní oděrky. Jedna z bodných ran pronikla až do dutiny hrudní a bezprostředně napadenou ohrožovala na životě, přičemž děvče nezemřelo pouze díky velmi rychlé lékařské pomoci.

Parai se k útoku doznal. U VS se domáhal pouze překvalifikování svého jednání na zločin těžkého ublížení na zdraví a mírnějšího trestu. VS to však neakceptoval. „Právní kvalifikace je správná, trest je zákonný a zcela přiměřený,“ vysvětlil Právu mluvčí VS Petr Angyalossy.


(Zdroj: Krimi Zprávy Karviná)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín