KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž zkolaboval ve vaně, z bytu se pak proudem řinula voda

Obrovské štěstí měl devětačtyřicetiletý muž, který ve středu večer v Karviné zkolaboval ve vaně právě ve chvíli, kdy si do ní napouštěl vodu. Když se pak jeho manželka vracela o půlnoci z práce domů, viděla, jak z bytu pod vstupními dveřmi vytékají proudy vody. Muž jen díky velkému štěstí neutonul.


Protože klíč byl v zámku zevnitř bytu, zavolala si manželka na pomoc strážníky.

„Jelikož byla důvodná obava z ohrožení života a zdraví osoby uvnitř bytu, přistoupili strážníci k násilnému otevření dveří,“ informoval zástupce ředitele Městské policie v Karviné Václav Ožana. Strážníci pak podle něj ve vaně nalezli majitele bytu v bezvědomí.

„Zároveň s poskytnutím první pomoci byla na místo přivolána záchranná služba. Lékař diagnostikoval jako důvod kolapsu pacienta srdeční slabost. Po vyšetření byl pacient převezen k dalšímu ošetření do nemocnice. Ještě v noci strážníci zajistili byt proti vstupu cizích osob a opravu poškozených dveří,“ dodal Ožana.


(Zdroj: Krimi Zprávy Karviná)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín