KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Autu plnému kradených věcí zabránil ujet náhodný svědek v Jeseníku

S autem napěchovaným ukradeným zbožím z jednoho supermarketu v Jeseníku se nepodařilo odjet 35leté ženě z Karviné. Duchapřítomný svědek za ní skočil do vozidla, odtáhl jí nohu z plynového pedálu a vyčkal s ní do příjezdu policie. Případ se stal minulý čtvrtek. Policie o něm informovala v pondělí.


„Žena se ještě se dvěma komplici vydala do jednoho jesenického supermarketu. Mužům se podařilo postupně z prodejny nepozorovaně vynosit celkem 169 druhů zboží v hodnotě přes 35 tisíc korun. Orientovali se přitom především na dražší artikl ze sortimentu potravin, alkoholu a drogerie,“ řekla Právu jesenická policejní mluvčí Tereza Neubauerová.

S odcizeným zbožím podle ní vyšli muži vždy ven a na parkovišti ho naložili do vozu, ve kterém čekala žena. Když z prodejny vycházeli s poslední várkou, všiml si jich 29letý muž z České Vsi.

„Vůbec neváhal a hned následoval oba pachatele, kteří již začali zboží házet do auta. Jakmile na ně promluvil, odhodili ukradené věci a dali se na útěk. Pětatřicetiletá žena hned naskočila do automobilu a chtěla z místa co nejrychleji zmizet. V tom jí však svědek zabránil. Jak nastartovala a chtěla ujet, muž jí pohotově odtáhl nohy z pedálů a počkal s ní na příjezd policistů,“ uvedla mluvčí.

Že si pohotový občan všiml zlodějů za pět minut dvanáct, bylo podle ní zřejmé z naloženého vozidla. „Odcizené zboží bylo téměř všude. Pod sedačkami, na sedačkách a kufr se již nedal ani otevřít, protože byl naplněn až po strop,“ konstatovala Neubauerová.
Policisté ženě její vůz odňali, protože byl užit jako prostředek k páchání trestné činnosti a ji samotnou umístili do policejní cely. Po jejích spolupachatelích dále pátrají.


(Zdroj: Krimi Zprávy Karviná)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín