KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Napadený muž bojuje po rvačce o život, útočník spáchal sebevraždu

Tragické následky měla rvačka dvou mužů v Kladně. Ve čtvrtek ráno byli muži s bodnými ranami nalezeni v Plzeňské ulici. Podle policie jeden z mužů zemřel na místě, druhý je v nemocnici.


Podle dostupných informací se incident odehrál kolem deváté hodiny ráno. „Vyšetřování je teprve na začátku, mohu jen potvrdit smrt jednoho muže, druhý bojuje o život v kladenské nemocnici,“ řekla Novinkám mluvčí policie Michaela Nováková.

Muž spáchal nejspíš sebevraždu poté, co pobodal při rvačce druhého muže nožem. Napadený je v nemocnici.

„Je pravděpodobné, že bude případ kvalifikován jako sebevražda a pokus o vraždu, případ si tak převezmou krajští kriminalisté,“ doplnila dopoledne Nováková s tím, že policisté případ vyšetřují jako vzájemné napadení dvou mužů.

Podle prvotních informací středočeských kriminalistů se muži nejspíš neshodli a vzájemně se na ulici začali prát. Starší zemřel na následky pobodání, druhý, jemuž je šestadvacet let, zatím bojuje o život. „Co přesně se dělo, to nyní vyšetřujeme,“ dodala mluvčí středočeské policie Soňa Budská.


(Zdroj: Krimi Zprávy Kladno)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín