KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na kladenském sídlišti přistával vrtulník, spěchal pro ročního chlapce

Popáleniny na zádech utrpěl ve čtvrtek před polednem teprve roční chlapec v Kladně. Záchranáři pro něj z Prahy vyslali vrtulník, který musel přistát uprostřed sídliště na rušné silnici. Chlapec skončil v pražské nemocnici.


Chlapec se popálil v bytě v Mládežnické ulici, na pomoc byl přivolán i vrtulník Letecké záchranné služby, který dosedl v blízkosti panelového domu. Policejní hlídky proto na půl hodiny uzavřely ulice Mládežnická a Severní.

„Chlapec utrpěl popáleniny druhého stupně v oblasti zad a byl ihned letecky transportován do vinohradské nemocnice v Praze. Policie v současné době prošetřuje na místě příčinu, jak k popálení dítěte došlo,“ řekla mluvčí policie Jana Šteinerová.

„Případ je v samém začátku šetření a nelze vyloučit, že se bude jednat o podezření z trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti,“ doplnila.


(Zdroj: Krimi Zprávy Kladno)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín