KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Vlčák pokousal na Zlínsku devítiletého chlapce v obličeji

Dva případy útoku psů na lidi, které se odehrály v neděli, vyšetřují policisté na Zlínsku. Po jednom z nich skončil devítiletý chlapec v nemocnici s pokousaným obličejem.


„Ve Spytihněvi pobývala v neděli odpoledne babička s devítiletým vnukem na uzavřené zahrádce i s vlčákem. Pes byl na hocha zvyklý. Jaká byla přesná příčina toho, že pes chlapce v obličeji pokousal, není zatím přesně známo,“ informovala mluvčí Krajského ředitelství policie ČR ve Zlíně Jana Macalíková.

Podle informací mluvčího krajské záchranné služby museli chlapce ošetřit lékaři na úrazovém oddělení nemocnice. „Pes chlapci poranil obličej pod levým okem a obočí,“ sdělila Macalíková. „K ohrožení dalších osob nedošlo, událost se stala na uzavřeném pozemku, případ bude zřejmě odložen,“ dodala mluvčí.

V noci na neděli také útočil volně pobíhající pitbul v Napajedlech. „Dvojice venčila na vodítku připoutaného šarpeje. Na toho zaútočil volně pobíhající pes bojového plemene. Muž, který psa bránil, utrpěl zhmožděniny na ruce, poraněn byl i napadený pes,“ sdělila Macalíková.

Policie již majitele volně pobíhajícího psa zná. Ten se podle policejních informací dopustil přestupku, když porušil městskou vyhlášku o pohybu psů na volném prostranství.


(Zdroj: Krimi Zprávy Zlín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

GUJDA JAROSLAV
* 23.9.1985 hledaný

HOUSKA VÁCLAV
* 22.3.1947 pohřešovaný

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

MAŇÁK MILAN
* 17.4.1983 hledaný

NGUYEN Van Huong ( NGUYEN VĂN HUONG )
*  hledaný

NGUYEN VĂN HUONG
* 18.4.1966 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

RUSZÓOVÁ EMÍLIE
* 11.6.2007 pohřešovaná

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín