KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Za nadávky prořízl cizinec bezdomovci hrdlo kapesním nožem

V tratolišti krve našla svého mrtvého partnera žena v lesíku nad ubytovnou ve Zlíně na Růmech. Měl proříznuté hrdlo. Z vraždy policie obvinila cizince, který údajně neunesl, že na něj byl nešťastník vulgární. Hádce předcházelo popíjení alkoholu a následná hádka.


„Hádka s fatálním koncem se odehrála ve čtvrtek 26. července 2012 ve večerních hodinách. Těžko říct, jak se všechno přesně odehrálo, účastníci byli totiž opilí a nedokázali si na sled událostí přesně vzpomenout. Základní fakta ale známe,“ řekla v pondělí mluvčí zlínského krajského policejního ředitelství Jana Macalíková.

Pětapadesátiletý bezdomovec se svou o tři roky mladší přítelkyní celý den pili. Žena dosvědčila, že společně od rána do večera zvládli asi pět krabicových vín. Večer se vrátila na svou ubytovnu a její přítel šel spát do lesíku nad ní.

„Na ubytovnu totiž nesměl kvůli finančním problémům i potížím s agresivním chováním. Pak se ale vrátil, a když uviděl, že žena mluví s cizím mužem, začal mu vulgárně nadávat. Pak zase odešel a žena šla za ním, i s cizincem, aby si všechno vyříkali. Partner ji pravděpodobně podezříval z nevěry a neznámému muži začal opět velmi vulgárně nadávat. Žena pak odešla, a když se ráno vrátila opět do lesa dát kávu svému partnerovi, našla ho v tratolišti krve,“ popsala mluvčí.

Vypátrat vraha trvalo kriminalistům pár hodin. Ze tří podezřelých nakonec obvinili šestačtyřicetiletého muže cizí státní příslušnosti, který se k činu také částečně doznal.

„Agresivního a opilého bezdomovce, který ho ustavičně urážel, postrašil nožem. A bezdomovec se na něj měl sám nabodnout. Jak přišel k druhé ráně na krku, která mu prořízla krkavici, však obviněný údajně neví. Vražednou zbraní byl otevírací nožík s osmicentimetrovou čepelí,“ sdělila Macalíková.

Útočník kamarádům den po vraždě oznámil: „Někoho jsem pobil.“ Obviněný dosud nebyl soudně trestaný. Ve Zlíně pracoval jako tesař na stavbě. Momentálně je ve vazbě. Jde o třetí vraždu ve Zlínském kraji v tomto roce.


(Zdroj: Krimi Zprávy Zlín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín