KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Ukrajinec v uprchlickém zařízení v Havířově ukousl ucho Tibeťanovi

Incident, při kterém přišel v uprchlickém zařízení v Havířově – Dolní Suché o větší část ucha pětatřicetiletý Tibeťan, vyšetřuje policie. Pachatelem je údajně o rok mladší Ukrajinec. Zraněný byl převezen do nemocnice, hospitalizován ale není a po ošetření se vrátil zpátky do uprchlického zařízení.


Incident se odehrál ve středu odpoledne v budově azylového tábora, který spadá pod Správu uprchlických zařízení ministerstva vnitra. „Občan Ukrajiny po předchozím konfliktu ukousnul ucho Tibeťanovi, který musel být převezen do nemocnice. Ucho mu ukousnul z větší poloviny a oddělil mu ho od hlavy,“ uvedla mluvčí policie Zlatuše Viačková.

Dodala, že oba muži byli opilí, a tak se je policisté pokusili vyslechnout až ve čtvrtek. „Ani jeden z nich ovšem s policií nespolupracuje,“ dodala policejní mluvčí s tím, že prověřování bude pokračovat za účasti tlumočníků.

Vedoucí uprchlického zařízení Ján Suchár se nechtěl k incidentu vyjádřit. Potvrdil pouze, že oba muži jsou žadateli o udělení mezinárodní ochrany.


(Zdroj: Krimi Zprávy Havířov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KARPÍŠEK JAROSLAV
* 22.1.1966 pohřešovaný

KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín