KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič v Havířově se vyhýbal opilci na silnici, skončil ve zdi domu

Těžká zranění utrpěli ve středu při dopravní nehodě v centru Havířova 44letý chodec a 61letý řidič nissanu. Řidič se podnapilému muži, který se pohyboval po silnici, snažil vyhnout, zachytil ho, vyjel na chodník, vůz porazil hydrant, stromek a narazil do zdi domu. Právu to řekla mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková.


Nehoda se stala kolem půl páté odpoledne. Řidič nissanu jel od kruhového objezdu směrem do centra města.

„Podle předběžných informací se řidič poblíž kulturního domu Radost snažil vyhnout chodci, který se pohyboval po silnici, a zachytil ho. Manévr přitom nezvládl, dostal se na chodník a auto se zastavilo až o zeď domu,“ popsala Viačková.

Doplnila, že dechovou zkouškou bylo u chodce zjištěno 1,23 promile alkoholu.

„V tuto chvíli probíhá další vyšetřování, řidič ještě nebyl vyslechnut vůbec, chodec pouze předběžně, navíc byl pod vlivem alkoholu, takže musí být vyslechnut znovu,“ řekla s tím, že chodec sám dopravním policistům potvrdil, že se motal po silnici.

Podle mluvčího moravskoslezské záchranné služby Lukáše Humpla chodec utrpěl vícečetná poranění středního až těžkého charakteru.

Řidiče z vozu vyprošťovali hasiči. „Druhý pacient utrpěl poranění hlavy a dolní končetiny, takže zranění těžšího charakteru, nicméně i on byl při vědomí a komunikoval,“ doplnil Humpl s tím, že oba pacienty záchranáři předali na urgentním příjmu nemocnice v Havířově.


(Zdroj: Krimi Zprávy Havířov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín