KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policie hledá dalšího zloděje kamer, také on se nechal nafilmovat

Po dalším zloději, který kradl kamery a byl při tom kvůli své neopatrnosti nafilmován, pátrá policie v Havířově. Zloděj působil zejména v Šípkové ulici v městské části Šumbark, kde ukradl tři kamery a další dvě se ukrást pokusil. Dalších několik kamer ukradl v ulicích Mládí a U Tesly.


„V několika případech se podezřelého muže podařilo na kameru zachytit. Podle analýzy záběrů se pravděpodobně jednalo o téhož muže. Ve většině případů měl na hlavě kapuci. Jedinkrát nebyl tak obezřetný a kapuci na hlavě neměl,“ uvedla mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková.

Policie žádá svědky, kteří muže poznají, aby o tom informovali policii, nejlépe přímo vyšetřovatele na telefonu 596 884 863. „Jedná o mladého muže do 25 let. Oblečen byl do tmavé bundy do pasu s výrazným světlým znakem na pravém rameni bundy,“ dodala Viačková.

V posledních měsících nejde o první případ zloděje kamer, jehož tvář měla policie k dispozici díky jeho neopatrnosti. Několik podobných krádeží vyšetřovala policie v Ostravě, ale také na Karvinsku. Ve většině případů se díky videozáznamům podařilo zloděje usvědčit.


(Zdroj: Krimi Zprávy Havířov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KARPÍŠEK JAROSLAV
* 22.1.1966 pohřešovaný

KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín