KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

V Havířově dopadli gang lupičů, nikdo z nich ještě není plnoletý

Skupina pěti mladíků, kteří na ulicích v Havířově-Šumbarku přepadávali lidi, skončila v minulých dnech v síti policie. Čtyři mladistvé ve věku od 15 do 17 let policie obvinila z loupeží, pátý trestně stíhán nebude, protože je mu pouze čtrnáct let.


„Scénář přepadení byl vždy stejný. Mladíci po domluvě vytipované muže přepadávali zákeřně zezadu. V momentu překvapení muže srazili na zem, na to jim prohledali kapsy a brali peníze, telefony a zlaté šperky. Muže si tipovali v ulicích, pod rouškou tmy,“ uvedla mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková.

Série loupeží začala 10. března na Jarošově ulici, kde dětský gang přepadl 51letého muže. Nejmladší člen skupiny ho nejprve zezadu udeřil tak silně, až upadl na zem, poté se k útoku přidali další. Muže okradli o peněženku, zlatý řetízek a mobilní telefon. Podobně si počínali i v dalších případech.

„Proti čtyřem pachatelům policejní komisař zahájil trestní stíhání, všichni jsou viněni ze zvlášť závažného zločinu loupeže. Na všechny mladistvé pachatele je podán návrh na vazební stíhání,“ doplnila mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Havířov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín