KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Střet vlaku a osobního vozu blokoval železniční koridor u Pardubic

Železniční koridor v úseku mezi Pardubicemi a Chocní zablokovala v pondělí po 15:00 nehoda, při níž se vlak Eurocity jedoucí z Budapešti do Berlína střetl s přívěsem osobního auta.


Doprava na frekventované trati byla dočasně přerušena, vlaky jezdily přes Hradec Králové nebo cestu skončily. Krátce před 19:00 byl provoz na trati plně obnoven. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal.

Nehoda se stala u zastávky Uhersko na železničním přejezdu zabezpečeném závorami a výstražnými světly. "Závory byly podle všeho v činnosti. Autu pravděpodobně zhasl na přejezdu motor ještě před příjezdem vlaku a řidič před nehodou nestačil nikoho vyrozumět," uvedl Drápal.

Řidič i spolujezdec stačili z auta vystoupit. Po srážce s lokomotivou se vozidlo vzňalo, oheň zasáhl i lokomotivu. Ve vlaku nebyl nikdo zraněn. Škoda je zatím odhadována na 855.000 korun.


(Zdroj: Krimi Zprávy Pardubice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KOUDELKA STANISLAV
* 6.4.1963 hledaný

MÜHLHANS PETR
* 10.6.1968 hledaný

WOHLMUTH MICHAL
* 12.10.1984 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín