KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Kamión na přejezdu strhnul trolej, na hlavní trati se jezdí po jedné koleji

Na hlavní železniční trati mezi Pardubicemi a Českou Třebovou musel být ve středu zastaven provoz kvůli stržené troleji na železničním přejezdu v Brandýse nad Orlicí. Vlaky zde odpoledne začaly jezdit pouze po jedné koleji. Výluka ovlivnila asi 60 vlaků.


„Kamión s hydraulickou rukou strhl v 11:35 na železničním přejezdu trolej elektrického vedení na čtyřkolejné trati,“ řekla Novinkám policejní mluvčí Lenka Vilímková.

Nákladní automobil strhl trolej o délce 20 - 30 metrů z výšky pěti metrů. Trať byla uzavřena do 15:30. Vzhledem k tomu, že poté byl obnoven provoz pouze po jedné koleji, dají se na frekventované trati, která spojuje Prahu s Ostravou, očekávat zpoždění.

Ostatní koleje budou zprovozněny až ve čtvrtek ráno. Škoda podle policie činí asi 65 tisíc korun.

Opravu vedení komplikuje odlišný typ zařízení, než je na jiných místech koridoru. Nejméně deset techniků Správy železniční dopravní cesty (SŽDC) se snaží obnovit provoz alespoň na jedné koleji, informoval mluvčí SŽDC Tomáš Drvota. Kdy by se mohl obnovit provoz po všech kolejích, mluvčí zatím nechce odhadovat.


(Zdroj: Krimi Zprávy Pardubice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín