KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilec na otce vytáhl kord a hrozil mu zabitím

Až tři roky vězení hrozí jedenačtyřicetiletému muži z Hradce Králové, který ve čtvrtek v jednom z rodinných domů v Hradci Králové vyhrožoval s kordem v ruce vlastnímu otci zabitím. Napadeného bránila i jeho manželka, matka útočníka, která přitom utrpěla poranění ruky.


„K incidentu mělo dojít kolem tři čtvrtě na dvě ráno v rodinném domku. Syn si ten den dosud nezjištěným způsobem otevřel dveře do rodinného domku svých rodičů. Poté neoprávněně vstoupil dovnitř. Pak vešel do ložnice a otci vyhrožoval zabitím. Přitom byl ozbrojen kordem celkové délky 70 centimetrů, který svíral v ruce,“ uvedla mluvčí hradecké policie Anna Pešavová.

Útočník u rodičů nežije, trvalý pobyt má v současné době hlášen na hradeckém magistrátu. „I proto byl policejním komisařem obviněn ze spáchání hned dvou přečinů, a to porušování domovní svobody a nebezpečné vyhrožování. Jelikož neoprávněně vnikl do obydlí jiného a jinému vyhrožoval usmrcením takovým způsobem, že to v poškozených vzbudilo důvodnou obavu o jejich život a čin spáchal se zbraní,“ upozornila mluvčí.

Provedená dechová zkouška u útočníka skončila s pozitivním výsledkem 1,25 promile alkoholu. Následně byl umístěn na hradeckou protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

„Policisté v současné době zjišťují motiv útočníka. V pátek jsme podali návrh na vzetí obviněného muže do vazby,“ dodala Pešavová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hradec Králové)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín