KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Důchodce před soudem odmítl obvinění ze znásilnění školaček

Jako chudý a hodný strýček se v pondělí prezentoval před Krajským soudem v Hradci Králové čtyřiasedmdesátiletý Josef R. Obžaloba ho však viní z toho, že měl několikrát sexuálně obtěžovat tři ještě nezletilé dívky ze sousedství. Ty k němu měly chodit hrát počítačové hry nebo se dívat na pohádky.

 


 

Podle obžaloby měl všechny tři dívky u sebe v bytě osahávat na intimních místech. Jedné z nich se měl snažit zavést do přirození předmět podobající se vibrátoru. Podle státního zástupce Milana Šimka jednal obžalovaný minimálně v jednom případě s vědomím, že poškozená dívka se mu nebude schopna pro svůj nízký věk účinně bránit.

„Nechápala smysl jeho jednání a nebyla ani schopna rozpoznat nejen protiprávnost, ale ani společenskou nepřijatelnost a škodlivost tohoto jeho jednání. Navíc jej již delší dobu znala. Měla v něj důvěru, že by jí nemohl ublížit, čímž zneužil její bezbrannosti,“ upřesnil státní zástupce. Josef R. před soudem odmítl, že by dívky ve věku od šesti do jedenácti let sexuálně zneužíval. Pouze v jednom případě uznal své pochybení.

„Vypaloval jsem dceři souseda na počítači hru Dračí oko. Ona ke mně přišla a sedla si mi na koleno. Při tom jsem jí polechtal v rozkroku mezi nohama. Uznávám chybu, ale neudělal jsem to kvůli mému sexuálnímu uspokojení. Ona se při tom zachechtala a líbilo se jí to. Bylo to takové nevinné škádlení,“ tvrdil před senátem Josef R.

Opačného názoru je však státní zástupce, který obžalovanému seniorovi připomněl, že v přípravném řízení policistům řekl, že s osaháváním přestal, až když si dívka stěžovala na bolest.

„Skončil jsem hned poté, co řekla, že to bolí. Trvalo to jen pár vteřin. Neproniknul jsem dovnitř. Cítil jsem jen, že má na sobě kalhotky,“ vzpomněl si před soudem důchodce. Obvinění ostatních dívek však rezolutně popřel a nedokáže si vysvětlit, proč proti němu svědčí i ostatní dvě školačky.

„To prostě není pravda. Nevím, proč to ta děvčata tvrdí. V době kdy se to mělo stát, jsem už dávno žádné sexuální potřeby necítil. Dá se říct, že celý můj život nebyl postaven na sexu,“ hájil se obžalovaný.

Soudní znalec však u obžalovaného seniora diagnostikoval pedofilii. „Nikdy jsem necítil, že bych trpěl pedofilií,“ tvrdil před senátem Josef R., který žije s manželkou v Náchodě. Za znásilnění nezletilých dívek mu v případě prokázání viny hrozí až 12 let za mřížemi.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hradec Králové)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

GUJDA JAROSLAV
* 23.9.1985 hledaný

HOUSKA VÁCLAV
* 22.3.1947 pohřešovaný

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

MAŇÁK MILAN
* 17.4.1983 hledaný

NGUYEN Van Huong ( NGUYEN VĂN HUONG )
*  hledaný

NGUYEN VĂN HUONG
* 18.4.1966 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

RUSZÓOVÁ EMÍLIE
* 11.6.2007 pohřešovaná

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín