KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Pro těžce zraněného cyklistu letěl vrtulník

Po zřejmě nezvládnutém skoku se v sobotu odpoledne těžce zranil na sjezdové trati v bikeparku na Kramolíně u Lipna patnáctiletý cyklista. Právo o tom informoval v neděli člen Horské služby Šumava Václav Cipro.


„ O nehodě jsme dostali hlášení krátce před patnáctou hodinou. Mladík při dopadu spadl na kámen a tím si  způsobil několik poranění. Na místě jsme zjistili, že má silně  zhmožděný hrudník a pravděpodobně několik zlomených žeber. Špatně  dýchal a vše nasvědčovalo tomu, že má  i další vnitřní zranění. Kromě toho měl všude odřeniny,“ popsal situaci  Cipro s tím, že chlapec měl  naštěstí přilbu, takže nedošlo k úrazu hlavy. Dodal, že záchranář na místě chlapci ošetřil krvácející odřeniny, zafixoval jej do tzv. vakuové matrace a požádal o spolupráci dispečink tísňové linky 155. Ten ihned  povolal vrtulník Letecké záchranné služby z Českých Budějovic.

Před jeho příletem zatím člen HS kontroloval zraněnému  základní fyziologické funkce a po přistání přímo na místě jej předal posádce. Vrtulník pak zraněného transportoval k dalšímu ošetření do českobudějovické nemocnice.


(Zdroj: Krimi Zprávy České Budějovice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín