KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

V Plzni se srazil kamión s autobusem MHD, tři zranění

V plzeňské průmyslové zóně Borská pole se v pondělí večer srazil kamión s autobusem MHD. Záchranáři odvezli do nemocnice tři lehce zraněné pasažéry z autobusu. K nehodě došlo na křižovatce ulic Teslova a Podnikatelská.


Po střetu zůstal kamión se zdemolovanou kabinou stát v křižovatce, autobus skončil o několik metrů dál v oplocení průmyslového areálu.

Viníkem karambolu je řidič kamiónu, který vjel do křižovatky z vedlejší ulice a nedal projíždějícímu autobusu přednost. „Když jsem přijížděl ke křižovatce, viděl jsem, jak se zprava blíží kamión. Nebrzdil, a tak jsem jenom trochu přidal plyn a pak jenom koukal, abych se dostal mezi transformátor,“ řekl Právu na místě řidič autobusu.

Mluvčí plzeňské záchranky Lenka Ptáčková uvedla, že zranění cestujících z autobusu nejsou vážná. „Jednoho zasáhly střepy do obličeje, další si stěžoval na bolest hlavy a třetí má lehké odřeniny a naraženou ruku,“ upřesnila Ptáčková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Plzeň)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín