KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Pětiletá holčička volala z balkónu matku, ta byla na diskotéce

Polonahé plačící dítě zahlédli při pochůzce strážníci na noční službě v Ústí nad Labem na balkóně jednoho z bytů v prvním poschodí. Pětiletá holčička tam volala svou matku, protože se bála bouřky.


Ústečtí strážníci spatřili v neděli kolem třetí hodiny ranní na jednom z balkónů v Hrnčířské ulici polonahou malou holčičku, která zoufale volala svou matku.

„Sousedé strážníky pustili do jejich bytu a strážníci se přes okno snažili holčičku uklidnit a zjistit, kde má matku,“ řekl Novinkám zástupce ředitele městské policie Jan Novotný.

Matka byla mezitím na diskotéce Havana nedaleko bytu. Strážníci ji tam našli a přivedli domů. Případem se bude zabývat sociální odbor magistrátu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Ústí nad Labem)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín