KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Žena zavalená propadlým stropem v Ústí byla nalezena mrtvá

Hasiči vyprostili ze sutin domu v Ústí nad Labem - Předlicích mrtvou pětadvacetiletou ženu. Žena byla v neobydleném objektu spolu s dalšími třemi osobami, dva muži stačili utéct, druhou ženu hasiči vyprostili ze sutin ve středu odpoledne.


Mluvčí hasičů Lukáš Marvan ve čtvrtek informoval, že hasiči mrtvou ženu vyprostili krátce před druhou hodinou ranní. „Dům byl dále prohledáván a na místo byl povolán sací bagr na odstraňování suti. V objektu byla ponechána technika hasičů pro zajištění stability,“ dodal mluvčí.

V objektu se ve středu nacházely čtyři osoby, dva muži ve věku 23 a 43 let stačili před padajícím stropem utéct, dvě ženy strop zavalil. Třiačtyřicetiletou ženu se hasičům podařilo vyprostit po třech hodinách živou.

„Podle informací, které máme, muži v domě kradli železné traverzy. Tyto informace budou potvrzeny po vyhodnocení kamerových záznamů. Muži jsou v současné době podezřelí z trestného činu obecného ohrožení z nedbalosti a hrozí jim trest odnětí svobody až 8 let,“ řekla Novinkám mluvčí policie Veronika Hyšplerová.

"Dům chátral už delší dobu, jeho majitel, který je nedohledatelný, se o něj dlouhodobě nestaral. Magistrát se stavem objektu několikrát zabýval. Na dům byl vydán demoliční výměr. 9. září jej prohlédl statik a požadoval jeho demolici," sdělil mluvčí magistrátu Karel Rouč.

Dům je nyní zabezpečen a pracují v něm technici kriminalistického ústavu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Ústí nad Labem)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BURANSKÝ ŠTEFAN
* 27.3.1981 pohřešovaný

ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DIŇOVÁ MICHAELA
* 4.6.2010 pohřešovaná

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

GUJDA JAROSLAV
* 23.9.1985 hledaný

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

MAŇÁK MILAN
* 17.4.1983 hledaný

NGUYEN Van Huong ( NGUYEN VĂN HUONG )
*  hledaný

NGUYEN VĂN HUONG
* 18.4.1966 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín